Broer og rutere

Begrens søket
Tp Link 300 Mbps Trådløs N Adsl2 Modem Router Tdw8961N
Tp Link 300 Mbps Trådløs N Adsl2 Modem Router Tdw8961N NOK 1 649,00
TP link Lavprofilbrakett for Tg3468
TP link Lavprofilbrakett for Tg3468 NOK 279,00
Screenbeam 750W full HD trådløs skjermmottaker
Screenbeam 750W full HD trådløs skjermmottaker NOK 4 349,00
Netgear Ex7500 2200Mbps trådløs ac extender
Netgear Ex7500 2200Mbps trådløs ac extender NOK 3 649,00
Panasonic rask trådløs projeksjon
Panasonic rask trådløs projeksjon NOK 1 549,00
Archer T2U Plus Ac600 høy gain trådløs dual band USB-adapter
Archer T2U Plus Ac600 høy gain trådløs dual band USB-adapter NOK 824,00
Edimax industriell SFP Dual-LC 1.25G 1310nm 2km multi-modus
Edimax industriell SFP Dual-LC 1.25G 1310nm 2km multi-modus NOK 649,00
TP-link TL-Wr841N N300 Trådløs N-ruter
TP-link TL-Wr841N N300 Trådløs N-ruter NOK 549,00
TP-link TL-WR902AC AC750 trådløs reiseruter
TP-link TL-WR902AC AC750 trådløs reiseruter NOK 824,00
Ubiquiti Unifi IW HD i vegg Wave2 MU MIMO Enterprise tilgangspunkt
Ubiquiti Unifi IW HD i vegg Wave2 MU MIMO Enterprise tilgangspunkt NOK 4 199,00
Ubiquiti Rocket AC GHz PTP lite AirMAX AC base stasjon
Ubiquiti Rocket AC GHz PTP lite AirMAX AC base stasjon NOK 4 349,00
Ubiquiti Unifi Ap AC mesh Pro 802.11 AC dual radio innendørs/utendørs
Ubiquiti Unifi Ap AC mesh Pro 802.11 AC dual radio innendørs/utendørs NOK 4 349,00
TP-link Archer Vr400 Ac1200 trådløs VDSL/ADSL modem router
TP-link Archer Vr400 Ac1200 trådløs VDSL/ADSL modem router NOK 2 099,00
Ubiquiti Unifi Ap AC lang rekkevidde opptil 183M W/867Mbps-gjennomstrømning
Ubiquiti Unifi Ap AC lang rekkevidde opptil 183M W/867Mbps-gjennomstrømning NOK 2 549,00
Milliard Bipac8700Vax trippel-WAN trådløs 1600Mbps modem/ruter
Milliard Bipac8700Vax trippel-WAN trådløs 1600Mbps modem/ruter NOK 3 849,00
Milliard Bipac8700Axl trippel-WAN trådløs 1600Mbps modem/ruter
Milliard Bipac8700Axl trippel-WAN trådløs 1600Mbps modem/ruter NOK 2 449,00
Ubiquiti NanoHD Unifi kompakt 802.11 AC Wave2 MU-MIMO tilgangspunkt
Ubiquiti NanoHD Unifi kompakt 802.11 AC Wave2 MU-MIMO tilgangspunkt NOK 3 849,00
Tp Link Tlmr3020 bærbar 3G 4G trådløs N router 2Ghz 150Mbps
Tp Link Tlmr3020 bærbar 3G 4G trådløs N router 2Ghz 150Mbps NOK 724,00
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender for Unifi 3
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender for Unifi 3 NOK 1 949,00
TP-link 1000M RJ45 til 1000M single-Mode LC fiber omformer
TP-link 1000M RJ45 til 1000M single-Mode LC fiber omformer NOK 724,00
Tp-Link Archer C60 Ac1350 1350Mbps trådløs Dual Band Router
Tp-Link Archer C60 Ac1350 1350Mbps trådløs Dual Band Router NOK 1 199,00
Ubiquiti-Nanoswitch med fire Gigabit Ethernet-porter
Ubiquiti-Nanoswitch med fire Gigabit Ethernet-porter NOK 999,00
Ubiquiti Unifi Ap AC lite 802.11 AC dual radio tilgangspunkt
Ubiquiti Unifi Ap AC lite 802.11 AC dual radio tilgangspunkt NOK 2 099,00
Tp-Linktd-W9960 trådløs N300 300Mbps Vdsl Adsl Modem Router
Tp-Linktd-W9960 trådløs N300 300Mbps Vdsl Adsl Modem Router NOK 924,00
Ubiquiti U fiber SFP multi-modus modul 1G 2-pakning
Ubiquiti U fiber SFP multi-modus modul 1G 2-pakning NOK 649,00
Ubiquiti Universal vegg/Pole montering antenne Kit
Ubiquiti Universal vegg/Pole montering antenne Kit NOK 369,00
4G Lte Dual Sim M2M Vpn-ruter
4G Lte Dual Sim M2M Vpn-ruter NOK 11 390,00
Ubiquiti Edgerouter X To 5 Port Gigabit Router
Ubiquiti Edgerouter X To 5 Port Gigabit Router NOK 1 649,00
Startch Hp 455883 B21 kompatibel modul 10Gbase Sr Fiber Transceiver
Startch Hp 455883 B21 kompatibel modul 10Gbase Sr Fiber Transceiver NOK 5 490,00
Ubiquiti Edgerouter 4 To 3Port Gigabit Router
Ubiquiti Edgerouter 4 To 3Port Gigabit Router NOK 3 899,00
Tp Link Tl Sm311Lm Multimode 1Gbs minigbic modul
Tp Link Tl Sm311Lm Multimode 1Gbs minigbic modul NOK 1 649,00
Linksys X2000-modem
Linksys X2000-modem NOK 1 799,00
Trådløst modem Asus NROINA0207 2,4 GHz 5 GHz
Trådløst modem Asus NROINA0207 2,4 GHz 5 GHz NOK 4 149,00
Trådløst modem Asus AC750 WIFI 5 GHz svart
Trådløst modem Asus AC750 WIFI 5 GHz svart NOK 1 149,00
Tilgangspunkt TP-Link TL-WA901N 450 Mbps 2,4 GHz hvit
Tilgangspunkt TP-Link TL-WA901N 450 Mbps 2,4 GHz hvit NOK 624,00
Tilgangspunkt Repeater Asus NSWPAC0329 WIFI LAN 10/100
Tilgangspunkt Repeater Asus NSWPAC0329 WIFI LAN 10/100 NOK 874,00
Tilgangspunkt D-Link DAP-2662 867 Mbps 5 GHz hvit
Tilgangspunkt D-Link DAP-2662 867 Mbps 5 GHz hvit NOK 3 049,00
Tilgangspunkt Repeater Fritz! Repeater 2400 1733 Mbps 5 GHz LAN
Tilgangspunkt Repeater Fritz! Repeater 2400 1733 Mbps 5 GHz LAN NOK 1 599,00
Adgang punkt D-Link DAP-1665 AC1200 10 / 100 / 1000 Mbps 2,4 GHz - 5 GHz 2 x 5 dBi
Adgang punkt D-Link DAP-1665 AC1200 10 / 100 / 1000 Mbps 2,4 GHz - 5 GHz 2 x 5 dBi NOK 1 799,00
Tilgangspunkt Repeater Fritz! N300 300 Mbps WIFI WPS Hvit
Tilgangspunkt Repeater Fritz! N300 300 Mbps WIFI WPS Hvit NOK 649,00
Trådløst modem D-Link DIR-1960 5 GHz svart
Trådløst modem D-Link DIR-1960 5 GHz svart NOK 2 649,00
Trådløst modem Vpn TP-Link TL-R600VPN 120 Mbps Blå
Trådløst modem Vpn TP-Link TL-R600VPN 120 Mbps Blå NOK 999,00
Access point TP-LINK NSWPAC0290 EAP115 5W 12V 1 Fast Ethernet (RJ-45) 2.4 ~ 2.4835 GHz hvit
Access point TP-LINK NSWPAC0290 EAP115 5W 12V 1 Fast Ethernet (RJ-45) 2.4 ~ 2.4835 GHz hvit NOK 824,00
Skjermstråle 1100 4K trådløs skjermmottaker
Skjermstråle 1100 4K trådløs skjermmottaker NOK 17 990,00
Dlink Dem 311Gt 1000Base Sx Sfp Transceiver Multimode 850 Nm 550 M
Dlink Dem 311Gt 1000Base Sx Sfp Transceiver Multimode 850 Nm 550 M NOK 2 099,00
Asus 4G-Ac53U Ac750 Dual-Band Lte Wi-Fi modemruter
Asus 4G-Ac53U Ac750 Dual-Band Lte Wi-Fi modemruter NOK 3 449,00
Ubiquiti Unifi Enterprise Gateway Router m/ Gigabit Ethernet
Ubiquiti Unifi Enterprise Gateway Router m/ Gigabit Ethernet NOK 6 190,00
Ubiquiti UniFi AP AC PRO versjon-2 802.11 AC dual radio tilgangspunkt
Ubiquiti UniFi AP AC PRO versjon-2 802.11 AC dual radio tilgangspunkt NOK 3 449,00
TP-link TL-Wa855Re N300 Wi-Fi Range Extender repeater tilgangspunkt
TP-link TL-Wa855Re N300 Wi-Fi Range Extender repeater tilgangspunkt NOK 824,00
CPE210 2.4 GHz 300Mbps 9dBi utendørs CPE
CPE210 2.4 GHz 300Mbps 9dBi utendørs CPE NOK 1 099,00
Ubiquiti 2,4 GHz PowerBeam AC AirMAX med dedikert Wi-Fi-administrasjon
Ubiquiti 2,4 GHz PowerBeam AC AirMAX med dedikert Wi-Fi-administrasjon NOK 2 649,00
Hpe Aruba Øyeblikkelig På Ap11 Rw Tilgangspunkt
Hpe Aruba Øyeblikkelig På Ap11 Rw Tilgangspunkt NOK 1 949,00
TP-link Eap110 300Mbps trådløs N300 takmontering tilgangspunkt
TP-link Eap110 300Mbps trådløs N300 takmontering tilgangspunkt NOK 824,00
TP-link CPE510 5 GHz 300Mbps 13dBi utendørs CPE
TP-link CPE510 5 GHz 300Mbps 13dBi utendørs CPE NOK 1 399,00
Dlink Dwr921 4G Lte-ruter
Dlink Dwr921 4G Lte-ruter NOK 3 399,00
Metz koble 130861-0602-E 6 porter nettverk patch panel taklet 1 U Salg
Metz koble 130861-0602-E 6 porter nettverk patch panel taklet 1 U NOK 499,00 NOK 429,00
AVM FRITZ! WLAN N v2 (internasjonal) Wi-Fi dongle USB 2.0 300 Mbps Salg
AVM FRITZ! WLAN N v2 (internasjonal) Wi-Fi dongle USB 2.0 300 Mbps NOK 624,00 NOK 549,00
AVM FRITZ! WLAN Repeater 310 International Wi-Fi repeater 300 Mbps 2,4 GHz Salg
AVM FRITZ! WLAN Repeater 310 International Wi-Fi repeater 300 Mbps 2,4 GHz NOK 624,00 NOK 549,00
TP-link TD-W8961N N300 Wireless N ADSL2 + modem router
TP-link TD-W8961N N300 Wireless N ADSL2 + modem router NOK 649,00
TP-link Eap245 Ac1750 dual band tak veggfeste tilgangspunkt
TP-link Eap245 Ac1750 dual band tak veggfeste tilgangspunkt NOK 2 099,00
Netcomm 4G LTE Cat 1 industriell IOT-ruter
Netcomm 4G LTE Cat 1 industriell IOT-ruter NOK 6 290,00
Tp Link 2-pakke Wifi Smart Plug
Tp Link 2-pakke Wifi Smart Plug NOK 1 099,00
TP-link TL-R600Vpn Gigabit bredbånd VPN router
TP-link TL-R600Vpn Gigabit bredbånd VPN router NOK 1 399,00
TP-link TL-WPA8630P AV1300 1300Mbps 3-porters gigabit
TP-link TL-WPA8630P AV1300 1300Mbps 3-porters gigabit NOK 1 849,00
Begrens søket