Lagrings- og dataoverføringskabler

Begrens søket
SellNet Stereo 3,5 til 2 x RCA Y-Split kabel for Apple iPod - hvit
SellNet Stereo 3,5 til 2 x RCA Y-Split kabel for Apple iPod - hvit NOK 109,00
i-Tronixs (rød) 90 graders vinkel magnetisk nylon flettet lade ledning 2 meter for Videocon Infinium Z52 Inspire
i-Tronixs (rød) 90 graders vinkel magnetisk nylon flettet lade ledning 2 meter for Videocon Infinium Z52 Inspire NOK 139,00
i-Tronixs 90 graders vinkel magnetisk (sølv) nylon flettet lading ledning 1 meter for Xiaomi Pocophone F1
i-Tronixs 90 graders vinkel magnetisk (sølv) nylon flettet lading ledning 1 meter for Xiaomi Pocophone F1 NOK 119,00
Ubegrenset Cellular Stereo Audio kabel 6 Ft for Eple iPod A-78
Ubegrenset Cellular Stereo Audio kabel 6 Ft for Eple iPod A-78 NOK 109,00
2 x USB bakpanel kabel GEMBIRD CC-USB3-BEHOLDER SØLV blå (0,45 cm)
2 x USB bakpanel kabel GEMBIRD CC-USB3-BEHOLDER SØLV blå (0,45 cm) NOK 99,00
USB til RS232-adapter Salg
USB til RS232-adapter NOK 119,00 NOK 69,00
REYTID erstatning USB 4-port hub kompatibel med Xbox One S-hvit-Controller lading høyhastighets USB hub utvider
REYTID erstatning USB 4-port hub kompatibel med Xbox One S-hvit-Controller lading høyhastighets USB hub utvider NOK 199,00
USB-kabel til Micro USB KSIX Flexteel 1 m Rustfritt stål
USB-kabel til Micro USB KSIX Flexteel 1 m Rustfritt stål NOK 48,95
10M Lc Sc Om4 Multimode Fiberoptisk kabel 2 mm laks rosa
10M Lc Sc Om4 Multimode Fiberoptisk kabel 2 mm laks rosa NOK 549,00
USB 3,0 forlengelseskabel-en hann til en hunn-1,0 meter Salg
USB 3,0 forlengelseskabel-en hann til en hunn-1,0 meter NOK 229,00 NOK 139,00
2N Ip Verso tilkoblingskabel lengde 3M
2N Ip Verso tilkoblingskabel lengde 3M NOK 549,00
Blupeak 2M Cat6 Utp Lan Kabel
Blupeak 2M Cat6 Utp Lan Kabel NOK 269,00
UGREEN mini DP til HDMI kvinnelig omformer kabel 18 cm
UGREEN mini DP til HDMI kvinnelig omformer kabel 18 cm NOK 269,00
Panasonic K1HY08YY0025 Original USB kabel connnection kabel [se beskrivelse for kompatibilitet]
Panasonic K1HY08YY0025 Original USB kabel connnection kabel [se beskrivelse for kompatibilitet] NOK 189,00
USB 2.0 A til Mini USB B-kabel NANOCABLE 10.01.0403 3 m svart
USB 2.0 A til Mini USB B-kabel NANOCABLE 10.01.0403 3 m svart NOK 43,95
HDMI 2 høyhastighetskabel med Ethernet-kanal 4K ved 60 Hz svart
HDMI 2 høyhastighetskabel med Ethernet-kanal 4K ved 60 Hz svart NOK 359,00
Ugreen USB 2,0 en mannlig til en kvinnelig forlengelseskabel
Ugreen USB 2,0 en mannlig til en kvinnelig forlengelseskabel NOK 269,00
IEC skjøteledning 5M M til F hvit
IEC skjøteledning 5M M til F hvit NOK 624,00
Kabeletiketter Stor 32-pakning Blå
Kabeletiketter Stor 32-pakning Blå NOK 449,00
Simplecom Da202 4K Mini DisplayPort til HDMI-kabel ultra HD
Simplecom Da202 4K Mini DisplayPort til HDMI-kabel ultra HD NOK 269,00
2N-tilgangsenhet Rj45-kontaktkabel
2N-tilgangsenhet Rj45-kontaktkabel NOK 359,00
Blupeak Fiber Patch Cable Multimode Lc til Lc Om3
Blupeak Fiber Patch Cable Multimode Lc til Lc Om3 NOK 449,00
Blupeak høyhastighets HDMI-kabel med Ethernet
Blupeak høyhastighets HDMI-kabel med Ethernet NOK 359,00
Wicked kablet type A til type B USB 2,0 data kabel
Wicked kablet type A til type B USB 2,0 data kabel NOK 269,00
10M SC St om3 Multimode fiberoptisk kabel Aqua
10M SC St om3 Multimode fiberoptisk kabel Aqua NOK 549,00
Premium HDMI-kabel 5m-19 pinner mann til mann
Premium HDMI-kabel 5m-19 pinner mann til mann NOK 359,00
Astrotek USB 2,0 kabel 5m gjennomsiktig
Astrotek USB 2,0 kabel 5m gjennomsiktig NOK 269,00
Astrotek Premium HDMI-kabel 3m nylon jakke gullbelagt metall
Astrotek Premium HDMI-kabel 3m nylon jakke gullbelagt metall NOK 269,00
5m CAT6 LAN UTP patch Cord-blå
5m CAT6 LAN UTP patch Cord-blå NOK 269,00
HP Thunderbolt Dock G2 med kombi kabel
HP Thunderbolt Dock G2 med kombi kabel NOK 4 990,00
Astrotek CAT6 Kabel Blå - 1m
Astrotek CAT6 Kabel Blå - 1m NOK 269,00
HDMI 2,0 kabel 5m-for 4k forgylt PVC Jacket RoHS
HDMI 2,0 kabel 5m-for 4k forgylt PVC Jacket RoHS NOK 359,00
SATA 3,0 data kabel 50cm mannlig til mannlig 180 til 90 grader
SATA 3,0 data kabel 50cm mannlig til mannlig 180 til 90 grader NOK 269,00
SATA 3,0 data kabel 50cm mannlig til mannlig 180 til 180 grader
SATA 3,0 data kabel 50cm mannlig til mannlig 180 til 180 grader NOK 269,00
Premium HDMI-kabel 3m-19 pinner mann til mann
Premium HDMI-kabel 3m-19 pinner mann til mann NOK 269,00
Astrotek Mini DisplayPort DP til DisplayPort DP-kabel 2m
Astrotek Mini DisplayPort DP til DisplayPort DP-kabel 2m NOK 269,00
Leviton Omni Buss Kabel Samlinger 12X
Leviton Omni Buss Kabel Samlinger 12X NOK 624,00
Blupeak Displayport Mann å Displayport Mannlig Kabel
Blupeak Displayport Mann å Displayport Mannlig Kabel NOK 359,00
Offisiell Apple USB type C til Lightning data ladekabel (1m) MK0X2ZM/A-hvit-bulk
Offisiell Apple USB type C til Lightning data ladekabel (1m) MK0X2ZM/A-hvit-bulk NOK 189,00
i-Tronixs 90 graders vinkel magnetisk (rød) nylon flettet lading ledning 1 meter for LG K50
i-Tronixs 90 graders vinkel magnetisk (rød) nylon flettet lading ledning 1 meter for LG K50 NOK 119,00
i-Tronixs 90 graders vinkel magnetisk (sølv) nylon flettet lade ledning 1 meter for Motorola RAZR i
i-Tronixs 90 graders vinkel magnetisk (sølv) nylon flettet lade ledning 1 meter for Motorola RAZR i NOK 119,00
Dot.Foto erstatning Sony VMC-MD2 USB bare kabel [se beskrivelse for kompatibilitet]
Dot.Foto erstatning Sony VMC-MD2 USB bare kabel [se beskrivelse for kompatibilitet] NOK 149,00
1,8 m forlengelseskabel for Nintendo GameCube Controller GC & Wii 6ft wire & 2 Pack
1,8 m forlengelseskabel for Nintendo GameCube Controller GC & Wii 6ft wire & 2 Pack NOK 119,00
Tommelgrep for sony ps vita 1000 og 2000 slank konsoll silikon gummi erstatning thumbstick caps - 8 pack svart og blå | zedlabz (andre
Tommelgrep for sony ps vita 1000 og 2000 slank konsoll silikon gummi erstatning thumbstick caps - 8 pack svart og blå | zedlabz (andre" NOK 129,00
Tommelgrep for sony ps vita 1000 og 2000 slank konsoll silikon gummi erstatning thumbstick caps - 8 pack svart og rosa | zedlabz (andre
Tommelgrep for sony ps vita 1000 og 2000 slank konsoll silikon gummi erstatning thumbstick caps - 8 pack svart og rosa | zedlabz (andre" NOK 129,00
Belkin CAT6 kobber lappbar - blå 3m
Belkin CAT6 kobber lappbar - blå 3m NOK 269,00
Astrotek 2m USB 3,1 type C til HDMI adapter omformer kabel
Astrotek 2m USB 3,1 type C til HDMI adapter omformer kabel NOK 449,00
LC SC Om4 Multimode fiberoptisk kabel
LC SC Om4 Multimode fiberoptisk kabel NOK 359,00
3M LC St Om1 Multimode fiberoptisk kabel oransje
3M LC St Om1 Multimode fiberoptisk kabel oransje NOK 359,00
10M SC St Om1 Multimode fiberoptisk kabel oransje
10M SC St Om1 Multimode fiberoptisk kabel oransje NOK 449,00
3M SC St Om1 Multimode fiberoptisk kabel oransje
3M SC St Om1 Multimode fiberoptisk kabel oransje NOK 359,00
J5create JDC158 4K HDMI til DisplayPort DP 1,8 m kabel
J5create JDC158 4K HDMI til DisplayPort DP 1,8 m kabel NOK 624,00
Lc Lc Om1 Multimode Fiber optisk kabel oransje
Lc Lc Om1 Multimode Fiber optisk kabel oransje NOK 359,00
Aqua LC-LC Om4 Multimode fiberoptisk patch kabel
Aqua LC-LC Om4 Multimode fiberoptisk patch kabel NOK 359,00
USB 3,0 til Micro OTG-kabel 25 cm-type A hunn til 5 pins
USB 3,0 til Micro OTG-kabel 25 cm-type A hunn til 5 pins NOK 269,00
3m USB 3,0 AM Micro BM G/P blå kabel
3m USB 3,0 AM Micro BM G/P blå kabel NOK 269,00
Aqua SC-SC om3 Multimode fiberoptisk kabel
Aqua SC-SC om3 Multimode fiberoptisk kabel NOK 899,00
UGREEN HDMI-forsterker splitter
UGREEN HDMI-forsterker splitter NOK 549,00
Astrotek CAT6A skjermet kabel 10m grå hvit
Astrotek CAT6A skjermet kabel 10m grå hvit NOK 359,00
8Ware høyhastighets HDMI-kabel 1,8 m mannlig til mannlig pakning
8Ware høyhastighets HDMI-kabel 1,8 m mannlig til mannlig pakning NOK 269,00
10M Lc St Om1 Multimode Fiber optisk kabel
10M Lc St Om1 Multimode Fiber optisk kabel NOK 449,00
Simplecom CA110L premie SATANISK 3 data kabel med Ferrite hefte innfallsvinkel
Simplecom CA110L premie SATANISK 3 data kabel med Ferrite hefte innfallsvinkel NOK 269,00
Aqua LC-St om3 Multimode fiberoptisk kabel
Aqua LC-St om3 Multimode fiberoptisk kabel NOK 899,00
3M SC SC Om1 Multimode fiberoptisk kabel blå
3M SC SC Om1 Multimode fiberoptisk kabel blå NOK 359,00
Begrens søket