Modemer, broer og rutere

Begrens søket
Volans mini Bluetooth V 4.0 dongle
Volans mini Bluetooth V 4.0 dongle NOK 359,00
Tp Link Tl Sm311Lm Multimode 1Gbs minigbic modul
Tp Link Tl Sm311Lm Multimode 1Gbs minigbic modul NOK 1 649,00
Tp Link 10 100Mbps Multimode Media Converter Mc 100 Cm
Tp Link 10 100Mbps Multimode Media Converter Mc 100 Cm NOK 2 099,00
Tp Link 10 100Mbps enkeltmodus Media Converter Mc110Cs
Tp Link 10 100Mbps enkeltmodus Media Converter Mc110Cs NOK 1 899,00
Tp-Link Gigabit enkeltmodus Media Converter Mc210Cs
Tp-Link Gigabit enkeltmodus Media Converter Mc210Cs NOK 2 199,00
TRENDnet TFC-110S20D5 nettverk media omformer 100 Mbit/s 1310 NM
TRENDnet TFC-110S20D5 nettverk media omformer 100 Mbit/s 1310 NM NOK 1 549,00
ASUS RT-AC51-ruter
ASUS RT-AC51-ruter NOK 574,00
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB-TL-WR841N
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB-TL-WR841N NOK 329,00
White Wooden Carving Router Decoration Box Router Creative Organizer
White Wooden Carving Router Decoration Box Router Creative Organizer NOK 1 099,00
Panasonic rask trådløs projeksjon
Panasonic rask trådløs projeksjon NOK 1 549,00
Metz koble 130861-0602-E 6 porter nettverk patch panel taklet 1 U Salg
Metz koble 130861-0602-E 6 porter nettverk patch panel taklet 1 U NOK 524,00 NOK 439,00
AVM FRITZ! WLAN N v2 (internasjonal) Wi-Fi dongle USB 2.0 300 Mbps Salg
AVM FRITZ! WLAN N v2 (internasjonal) Wi-Fi dongle USB 2.0 300 Mbps NOK 649,00 NOK 549,00
Ubiquiti retningsbestemt dobbelt-bånd maske antennen-sammenlegge-opp på for AC-M
Ubiquiti retningsbestemt dobbelt-bånd maske antennen-sammenlegge-opp på for AC-M NOK 2 099,00
TP-link Eap110 300Mbps trådløs N300 takmontering tilgangspunkt
TP-link Eap110 300Mbps trådløs N300 takmontering tilgangspunkt NOK 824,00
Ubiquiti 2,4 GHz PowerBeam AC AirMAX med dedikert Wi-Fi-administrasjon
Ubiquiti 2,4 GHz PowerBeam AC AirMAX med dedikert Wi-Fi-administrasjon NOK 2 599,00
Ubiquiti-Nanoswitch med fire Gigabit Ethernet-porter
Ubiquiti-Nanoswitch med fire Gigabit Ethernet-porter NOK 999,00
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender for Unifi 3
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender for Unifi 3 NOK 1 899,00
TP-link HS110 Wi-Fi smart plugg med energi overvåking
TP-link HS110 Wi-Fi smart plugg med energi overvåking NOK 824,00
TP link Lavprofilbrakett for Tg3468
TP link Lavprofilbrakett for Tg3468 NOK 269,00
TP-link 300M Wireless N USB adapter, Atheros, 2T2R, 2,4 GHz
TP-link 300M Wireless N USB adapter, Atheros, 2T2R, 2,4 GHz NOK 359,00
TP link Archer T4E Ac1200 trådløst dual band PCI Express-kort
TP link Archer T4E Ac1200 trådløst dual band PCI Express-kort NOK 824,00
Ubiquiti NanoHD Unifi kompakt 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-Pakk
Ubiquiti NanoHD Unifi kompakt 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-Pakk NOK 11 390,00
TP-link Archer Vr600 Ac1600 dual band trådløs Gigabit modem-ruter
TP-link Archer Vr600 Ac1600 dual band trådløs Gigabit modem-ruter NOK 2 599,00
Ubiquiti Rocket M5 5 GHz 802.11 N WiFi Ap
Ubiquiti Rocket M5 5 GHz 802.11 N WiFi Ap NOK 1 999,00
TP link Archer T2U Ac600 trådløs dual band USB-adapter
TP link Archer T2U Ac600 trådløs dual band USB-adapter NOK 724,00
Intel Class Connect Access Point Featuring 500Gb Hard Drive
Intel Class Connect Access Point Featuring 500Gb Hard Drive NOK 4 499,00
Edimax Eu 4306 Usb Gigabit Ethernet Adapter
Edimax Eu 4306 Usb Gigabit Ethernet Adapter NOK 549,00
Mercusys Halo S12 Ac1200 Whole Home Mesh Wifi
Mercusys Halo S12 Ac1200 Whole Home Mesh Wifi NOK 1 349,00
TP-Link 5-Port Gigabit Multi-WAN lastbalanse router
TP-Link 5-Port Gigabit Multi-WAN lastbalanse router NOK 3 799,00
Edimax Pro Gigabit Poe Splitter
Edimax Pro Gigabit Poe Splitter NOK 549,00
Mercusys Halo Whole Home Mesh Wifi 1167Mbps System
Mercusys Halo Whole Home Mesh Wifi 1167Mbps System NOK 1 749,00
Mercusys Ms105G 5 Port Gigabit Desktop Switch
Mercusys Ms105G 5 Port Gigabit Desktop Switch NOK 449,00
Mercusys 8 Port Gigabit Desktop Switch Compact Design
Mercusys 8 Port Gigabit Desktop Switch Compact Design NOK 549,00
Asus Usb Ac53 Nano Ac1200 Wireless Dual Band Usb Wifi Adapter
Asus Usb Ac53 Nano Ac1200 Wireless Dual Band Usb Wifi Adapter NOK 724,00
Ubiquiti Unifi Ap AC mesh Pro 802.11 AC dual radio innendørs/utendørs
Ubiquiti Unifi Ap AC mesh Pro 802.11 AC dual radio innendørs/utendørs NOK 4 349,00
TP-link Sm311Lm multi-modus mini GBIC SFP modul
TP-link Sm311Lm multi-modus mini GBIC SFP modul NOK 724,00
Hpe Aruba Øyeblikkelig På Ap11 Rw Tilgangspunkt
Hpe Aruba Øyeblikkelig På Ap11 Rw Tilgangspunkt NOK 1 899,00
Asus Tuf Ax3000 Dual Band Wi Fi 6 Gaming Router
Asus Tuf Ax3000 Dual Band Wi Fi 6 Gaming Router NOK 5 190,00
Sc-St Multimode Gjennom Coupler Simplex
Sc-St Multimode Gjennom Coupler Simplex NOK 269,00
Sc / Apc Singlemode gjennom Coupler Duplex
Sc / Apc Singlemode gjennom Coupler Duplex NOK 269,00
Milliard Bipac8700Vax trippel-WAN trådløs 1600Mbps modem/ruter
Milliard Bipac8700Vax trippel-WAN trådløs 1600Mbps modem/ruter NOK 3 799,00
Gigaset C430A GO trådløs VoIP-telefontelefon, håndfri, hodesetttilkobling Farge TFT/LCD-svart, Sølv Salg
Gigaset C430A GO trådløs VoIP-telefontelefon, håndfri, hodesetttilkobling Farge TFT/LCD-svart, Sølv NOK 1 299,00 NOK 1 099,00
Intel trådløs AC 9260 2230 2X2 AC pluss BT GB
Intel trådløs AC 9260 2230 2X2 AC pluss BT GB NOK 449,00
Intel Trådløs Wifi Link 9260 2X2 Ac Bt Gigabit Ingen Vpro
Intel Trådløs Wifi Link 9260 2X2 Ac Bt Gigabit Ingen Vpro NOK 549,00
Ubiquiti Universal vegg/Pole montering antenne Kit
Ubiquiti Universal vegg/Pole montering antenne Kit NOK 359,00
Ca Wifi-antenne! APPUSB26AC hvit
Ca Wifi-antenne! APPUSB26AC hvit NOK 824,00
TP-link Eap115 Trådløs N takmontering tilgangspunkt m/standard Poe
TP-link Eap115 Trådløs N takmontering tilgangspunkt m/standard Poe NOK 1 099,00
Hpe Aruba Øyeblikkelig På Ap12 Rw Tilgangspunkt
Hpe Aruba Øyeblikkelig På Ap12 Rw Tilgangspunkt NOK 3 049,00
Speedlink Xeox Pro analoge trådløs PC Gamepad 2,4 Ghz - svart (SL-6566-BK-01)
Speedlink Xeox Pro analoge trådløs PC Gamepad 2,4 Ghz - svart (SL-6566-BK-01) NOK 459,00
Mikrotik 5 GHz 600 MHz hvit RBLHG-5HPnD tilgangspunkt
Mikrotik 5 GHz 600 MHz hvit RBLHG-5HPnD tilgangspunkt NOK 1 199,00
Poenget med tilgang ALLESTEDSNÆRVÆRENDE NSM5 PoE 24 V 16 dB
Poenget med tilgang ALLESTEDSNÆRVÆRENDE NSM5 PoE 24 V 16 dB NOK 1 749,00
Ca Wifi-kortet! 300 Mbps Nano USB appUSB300NAV2
Ca Wifi-kortet! 300 Mbps Nano USB appUSB300NAV2 NOK 199,00
NIC ca! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps
NIC ca! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps NOK 199,00
Fritz Repeater tilgangspunkt! 600 2,4 GHz 600 Mbps Hvit
Fritz Repeater tilgangspunkt! 600 2,4 GHz 600 Mbps Hvit NOK 824,00
Tilgangspunkt ALLESTEDSNÆRVÆRENDE rakett M5 5 GHz 500mW AirMAX 2 x 2 MIMO
Tilgangspunkt ALLESTEDSNÆRVÆRENDE rakett M5 5 GHz 500mW AirMAX 2 x 2 MIMO NOK 1 749,00
Poenget med tilgang ALLESTEDSNÆRVÆRENDE LBE-M5-23 LiteBeam 5 GHz 23 dBi
Poenget med tilgang ALLESTEDSNÆRVÆRENDE LBE-M5-23 LiteBeam 5 GHz 23 dBi NOK 1 049,00
Ubiquiti NanoHD Unifi kompakt 802.11 AC Wave2 MU-MIMO tilgangspunkt
Ubiquiti NanoHD Unifi kompakt 802.11 AC Wave2 MU-MIMO tilgangspunkt NOK 3 799,00
Skjermstråle 1100 4K trådløs skjermmottaker
Skjermstråle 1100 4K trådløs skjermmottaker NOK 17 790,00
Ubiquiti Unifi Ap AC lang rekkevidde opptil 183M W/867Mbps-gjennomstrømning
Ubiquiti Unifi Ap AC lang rekkevidde opptil 183M W/867Mbps-gjennomstrømning NOK 2 549,00
TP-link TL-Wn822N N300 høy gain trådløs USB-adapter
TP-link TL-Wn822N N300 høy gain trådløs USB-adapter NOK 449,00
G Ferdighet Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz
G Ferdighet Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz NOK 4 849,00
Cisco Fpr1010Ngfw K9 Cisco Firepower 1010 Ngfw Appliance Desktop
Cisco Fpr1010Ngfw K9 Cisco Firepower 1010 Ngfw Appliance Desktop NOK 11 890,00
TP-LINK Archer MR200 AC750 trådløs dual band 4G LTE-ruter
TP-LINK Archer MR200 AC750 trådløs dual band 4G LTE-ruter NOK 2 699,00
TP-LINK 300Mbps med høy effekt Trådløs N-ruter
TP-LINK 300Mbps med høy effekt Trådløs N-ruter NOK 899,00
Begrens søket