Trådløse rutere

Begrens søket
Netgear Plw1000 Powerline WiFi 1000 bunt
Netgear Plw1000 Powerline WiFi 1000 bunt NOK 2 949,00
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL ADSL modem router med stemme
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL ADSL modem router med stemme NOK 1 549,00
TP link WiFi smart plug Away timer og tidsplan innstillinger
TP link WiFi smart plug Away timer og tidsplan innstillinger NOK 624,00
TP-link 1000M RJ45 til 1000M single-Mode LC fiber omformer
TP-link 1000M RJ45 til 1000M single-Mode LC fiber omformer NOK 724,00
Speedlink Xeox Pro analoge trådløs PC Gamepad 2,4 Ghz - svart (SL-6566-BK-01)
Speedlink Xeox Pro analoge trådløs PC Gamepad 2,4 Ghz - svart (SL-6566-BK-01) NOK 449,00
TP-link Sm311Lm multi-modus mini GBIC SFP modul
TP-link Sm311Lm multi-modus mini GBIC SFP modul NOK 724,00
Ubiquiti NanoHD Unifi kompakt 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-Pakk
Ubiquiti NanoHD Unifi kompakt 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-Pakk NOK 11 290,00
TRENDnet TFC-110S20D5 nettverk media omformer 100 Mbit/s 1310 NM
TRENDnet TFC-110S20D5 nettverk media omformer 100 Mbit/s 1310 NM NOK 1 499,00
TP-LINK TL-MR3020 Wi-Fi-ruter 2,4 GHz 150 Mbps Salg
TP-LINK TL-MR3020 Wi-Fi-ruter 2,4 GHz 150 Mbps NOK 459,00 NOK 349,00
ASUS RT-AC51-ruter
ASUS RT-AC51-ruter NOK 549,00
AVM FRITZ! Boksen 4020 WiFi-router 2.4 GHz 450 Mbps Salg
AVM FRITZ! Boksen 4020 WiFi-router 2.4 GHz 450 Mbps NOK 824,00 NOK 699,00
AVM FRITZ! Boks 4040 Wi-Fi-ruter 2,4 GHz, 5 GHz 1,3 Gbps Salg
AVM FRITZ! Boks 4040 Wi-Fi-ruter 2,4 GHz, 5 GHz 1,3 Gbps NOK 1 299,00 NOK 1 149,00
TP-link Archer C20 AC750 trådløs dual band router
TP-link Archer C20 AC750 trådløs dual band router NOK 799,00
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB-TL-WR841N
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB-TL-WR841N NOK 319,00
RB2011iL-RM Mikrotik Router 5xEth 600 MHz 64 MB L4
RB2011iL-RM Mikrotik Router 5xEth 600 MHz 64 MB L4 NOK 1 849,00
RB750r2 Mikrotik RouterBoard hEX lite RouterOS L4
RB750r2 Mikrotik RouterBoard hEX lite RouterOS L4 NOK 774,00
TP-link Archer C5 AC1200 Gigabit USB x 1 hvitt trådløst modem
TP-link Archer C5 AC1200 Gigabit USB x 1 hvitt trådløst modem NOK 849,00
TP-link TL-WR841N 300 Mbps White trådløst modem
TP-link TL-WR841N 300 Mbps White trådløst modem NOK 409,00
Mikrotik RouterBoard 10xGB 1SFP 1U RB3011UiAS-RM
Mikrotik RouterBoard 10xGB 1SFP 1U RB3011UiAS-RM NOK 3 299,00
TP-link Archer Vr400 Ac1200 trådløs VDSL/ADSL modem router
TP-link Archer Vr400 Ac1200 trådløs VDSL/ADSL modem router NOK 2 049,00
TP-link TL-WPA8630P AV1300 1300Mbps 3-porters gigabit
TP-link TL-WPA8630P AV1300 1300Mbps 3-porters gigabit NOK 1 799,00
EVGA 600 pl 2816 LR Powerlink
EVGA 600 pl 2816 LR Powerlink NOK 1 699,00
Ruter D-Link DSR-250N Wifi 300 Mbps
Ruter D-Link DSR-250N Wifi 300 Mbps NOK 4 349,00
Trådløst modem TP-link TL-WR940N 450 Mbps 5 dBi 9 V 2,4 GHz
Trådløst modem TP-link TL-WR940N 450 Mbps 5 dBi 9 V 2,4 GHz NOK 399,00
4G LTE ruter - Wifi-mobiltelefon Dual TP - Link Archer MR200 AC750 5 GHz svart
4G LTE ruter - Wifi-mobiltelefon Dual TP - Link Archer MR200 AC750 5 GHz svart NOK 2 849,00
RB2011iL-i Mikrotik Router 5xEth 600 MHz 64 MB L4
RB2011iL-i Mikrotik Router 5xEth 600 MHz 64 MB L4 NOK 1 849,00
RB2011UiAS-RM Mikrotik Router 5Eth 600 MHz 128MB L5
RB2011UiAS-RM Mikrotik Router 5Eth 600 MHz 128MB L5 NOK 2 149,00
Fritz trådløst modem! Box4020 2,4 GHz 450 Mbps rød hvit
Fritz trådløst modem! Box4020 2,4 GHz 450 Mbps rød hvit NOK 974,00
RB2011UiAS-i Mikrotik Router 5xGB 128MB 600 MHz L5
RB2011UiAS-i Mikrotik Router 5xGB 128MB 600 MHz L5 NOK 2 149,00
Ruteren D-Link 4 G LTE DWR - 921 Wifi 150mbps
Ruteren D-Link 4 G LTE DWR - 921 Wifi 150mbps NOK 2 349,00
TP-Link TL-WR850N 2.4 GHz 300 Mbps hvit trådløst modem
TP-Link TL-WR850N 2.4 GHz 300 Mbps hvit trådløst modem NOK 289,00
Linksys modem X 2000
Linksys modem X 2000 NOK 1 749,00
Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-i AP 2.4Gh 5xEth 128 M L5
Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-i AP 2.4Gh 5xEth 128 M L5 NOK 2 349,00
HAP Lite WiFi - N RouterBoard Mikrotik-RB941-2-TC
HAP Lite WiFi - N RouterBoard Mikrotik-RB941-2-TC NOK 419,00
Asus RT-AC65P LAN WiFi 5GHz 1750 Mbps svart trådløst modem
Asus RT-AC65P LAN WiFi 5GHz 1750 Mbps svart trådløst modem NOK 1 949,00
Ubiquiti Unifi Ap AC lite 802.11 AC dual radio tilgangspunkt
Ubiquiti Unifi Ap AC lite 802.11 AC dual radio tilgangspunkt NOK 2 049,00
TP link Lavprofilbrakett for Tg3468
TP link Lavprofilbrakett for Tg3468 NOK 269,00
TP-link Archer MR400, AC1350 trådløs dual band 4G LTE-ruter
TP-link Archer MR400, AC1350 trådløs dual band 4G LTE-ruter NOK 3 049,00
Ubiquiti UniFi AP AC PRO 3-pakke
Ubiquiti UniFi AP AC PRO 3-pakke NOK 9 390,00
Ubiquiti Unifi Wave 2 dual band 802.11 AC Ap 4X4 MIMO dual Gigabit
Ubiquiti Unifi Wave 2 dual band 802.11 AC Ap 4X4 MIMO dual Gigabit NOK 7 390,00
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender for Unifi 3
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender for Unifi 3 NOK 1 899,00
Ubiquiti UniFi AP AC PRO versjon-2 802.11 AC dual radio tilgangspunkt
Ubiquiti UniFi AP AC PRO versjon-2 802.11 AC dual radio tilgangspunkt NOK 3 399,00
Milliard Bipac8700Vax trippel-WAN trådløs 1600Mbps modem/ruter
Milliard Bipac8700Vax trippel-WAN trådløs 1600Mbps modem/ruter NOK 3 749,00
TP link trådløs dual band router 750 Mbps
TP link trådløs dual band router 750 Mbps NOK 899,00
NetComm NTC-140-02 industriell 4G router
NetComm NTC-140-02 industriell 4G router NOK 8 790,00
TP link Ac1200 trådløs VDSL ADSL modem router
TP link Ac1200 trådløs VDSL ADSL modem router NOK 1 549,00
TP-link Archer Vr600V Ac1600 1600Mbps dual band trådløs Gigabit VoIP
TP-link Archer Vr600V Ac1600 1600Mbps dual band trådløs Gigabit VoIP NOK 2 699,00
TP-Link Gigabit SFP MiniGBIC-modul, enkeltmodus, LC-grensesnitt
TP-Link Gigabit SFP MiniGBIC-modul, enkeltmodus, LC-grensesnitt NOK 724,00
Ubiquiti U fiber SFP multi-modus modul 1G 2-pakning
Ubiquiti U fiber SFP multi-modus modul 1G 2-pakning NOK 624,00
TP-LINK Archer T6E-AC1300 trådløs dual band PCI Express-adapter
TP-LINK Archer T6E-AC1300 trådløs dual band PCI Express-adapter NOK 1 099,00
Ubiquiti U fiber SFP + multi-modus modul 10G 2-pakning
Ubiquiti U fiber SFP + multi-modus modul 10G 2-pakning NOK 1 099,00
TP-link TL-Wr802N N300 Trådløs N nano router 802.11 BGN
TP-link TL-Wr802N N300 Trådløs N nano router 802.11 BGN NOK 549,00
Ubiquiti Rocket M5 5 GHz 802.11 N WiFi Ap
Ubiquiti Rocket M5 5 GHz 802.11 N WiFi Ap NOK 1 999,00
TL-MR3420 300Mbps Trådløs N 3G/4G router
TL-MR3420 300Mbps Trådløs N 3G/4G router NOK 724,00
TP-link TL-R600Vpn Gigabit bredbånd VPN router
TP-link TL-R600Vpn Gigabit bredbånd VPN router NOK 1 349,00
Dlink Dwr921 4G Lte-ruter
Dlink Dwr921 4G Lte-ruter NOK 3 299,00
Ubiquiti Unifi IW HD i vegg Wave2 MU MIMO Enterprise tilgangspunkt
Ubiquiti Unifi IW HD i vegg Wave2 MU MIMO Enterprise tilgangspunkt NOK 4 099,00
D-Link DIR-1960 5 GHz svart trådløst modem
D-Link DIR-1960 5 GHz svart trådløst modem NOK 2 099,00
Ubiquiti AIRMAX inline Poe tilgangspunkt stasjon
Ubiquiti AIRMAX inline Poe tilgangspunkt stasjon NOK 724,00
TP-link CPE510 5 GHz 300Mbps 13dBi utendørs CPE
TP-link CPE510 5 GHz 300Mbps 13dBi utendørs CPE NOK 1 349,00
TP-LINK MR6400 300Mbps Trådløs N 4G LTE-ruter
TP-LINK MR6400 300Mbps Trådløs N 4G LTE-ruter NOK 2 449,00
Mikrotik RB951G-2HnD AP 2.4GH 5 G og 600 MHz 128 M L4
Mikrotik RB951G-2HnD AP 2.4GH 5 G og 600 MHz 128 M L4 NOK 1 499,00
TP - Link trådløs 2.4 GHz svart M7200 trådløst modem
TP - Link trådløs 2.4 GHz svart M7200 trådløst modem NOK 1 149,00
Fritz trådløst modem! Box4040 WPS 5 GHz 400 Mbps rød
Fritz trådløst modem! Box4040 WPS 5 GHz 400 Mbps rød NOK 1 599,00
Begrens søket